המהפכה הדיגיטלית הגיעה לעמק המעיינות - Spring Valley Digital Solutions

המהפכה הדיגיטלית הגיעה לעמק המעיינות

ה מהפכה הדיגיטלית הגיעה לעמק המעיינות
עמק המעיינות- עמק שנמצא בצמיחה תמידית ממש כמו נופי השדות המוריקים המעטרים אותו.
כמו השדות המחליפים צבעיהם בהתאם לעונות השנה- כך העמק מבקש להתאים עצמו למתרחש בעולם בכלל ובארץ בפרט.
מהפכת החינוך בעמק בעיצומה ובימים אלו מתרחשת מהפכה חדשה- המהפכה הדיגיטלית. את המהפכה הזו מובילים בספרינג ואלי- מיזם חברתי עסקי אשר הגיע לעמק ביוזמת מקאן תל אביב.

אילן שילוח, בן הקיבוץ מעוז חיים, יו"ר מקאן תל אביב, נענה לאתגר של מר יורם קרין, ראש מועצת עמק המעיינות, ובהובלתה של חנה רדו , המשנה ליו"ר במקאן תל אביב, הצליחו להגשים את חלום המהפכה הדיגיטלית בעמק.

אז קצת על המהפכה:
ציונות דיגיטלית לשמה!!! משרדים אשר התמקמו בבניין ישן בקיבוץ מעוז חיים, (אתר שימור)- ביתן הנעורים אשר שימש בשנות החמישים כביה"ס לתלמידי התיכון ובהמשך הפך לספריית הקיבוץ. חדרי הישיבות במשרדים קרויים בשמם של ותיקי הקיבוץ וישנו שיתוף פעולה הדוק בין הקיבוץ לצוות של ספרינג ואלי.
ספרינג ואלי מביאים לעמק את מגוון השירותים המתקדמים ביותר שקיימים בעולם העסקים הדיגיטלי. אם עד היום בעלי עסקים, מקטנים ועד גדולים, בעמק נאלצו להוציא שירותים אלו החוצה ולהרחיק עד המרכז על מנת לקדם את העסק שלהם, היום הם יכולים לקבל שירותים אלו במרחק של עשר דקות נסיעה.
ספרינג ואלי מציעה שירותי דיגיטל 360 : עיצוב, פיתוח, קידום אתרים ואפליקציות, שווק, קידום ופרסום ברשתות החברתיות, עיצוב דפי נחיתה ועוד.

ובמה עוד אנחנו שונים מכולם?
משרדי החברה מציעים עמדות עבודה לעסקים קטנים ולעצמאיים המאפשרות להם ליהנות מסביבה שעוזרת ליצור הזדמנויות ולהיפתח לאפשרויות חדשות. השימוש בעמדות הוא ב"תשלום" שהלקוח מציע ובהתאמה לחוזקותיו- הוא יכול להעביר הרצאה מתחום הידע שלו, הוא יכול להכין עוגה או לייעץ מניסיונו.
ההון האנושי בספרינג ואלי הוא שהופך את המקום לחברה שכדאי לעבוד איתה.
המחויבות החברתית של הצוות שלנו מעמידה לרשותך עשרות שנות ניסיון באסטרטגיה, אפיון, פיתוח, עיצוב, קידום, תחזוקה וכ”ו. כשאנחנו אומרים שנגיע בשבילך עד קצה העולם, אתה יודע שזה נכון. תראה אנחנו כאן.

"ההון האנושי בספרינג ואלי הוא שהופך את המקום לחברה שכדאי לעבוד איתה."


תפריט נגישות