למה וידאו הוא הכלי הכי יעיל לשיווק באינטרנט? - Spring Valley Digital Solutions

למה וידאו הוא הכלי הכי יעיל לשיווק באינטרנט?

צלם מצלם

10 סיבות ממש טובות (אבל מי סופר..)

נתחיל מזה שכולם עסוקים. לאנשים אין זמן ואין סבלנות.  וידאו הוא אמצעי מצוין לתפוס את תשומת הלב שלהם.

מעבר לכך שאנשים עסוקים (או אולי בגלל זה) הם גם לא אוהבים לקרוא טקסט. אנשים אוהבים לצפות בוידאו, כי כמו ישיבה מול הטלויזה וזפזופ בשלט, גם פה מדובר ב 'מדיום' נוח וקליל המאפשר לצרוך תוכן בצורה יותר פסיבית- ובלי הרבה מאמץ.

ע״פ מחקרים רבים סרט באתר האינטרנט מגדיל את זמן השהייה של הגולש ב-5 דק' בממוצע.  בן אדם ממוצע מבלה 22 שניות באתר.  חמש דקות נוספות זה הבדל של שמים וארץ.  סטטיסטיקה מעניינת נוספת? צפייה בסרט טוב בעמוד מכירה מגדילה את סיכויי העסקה פי 5.  שווה, לא?

וידאו יכול לספר את הסיפור שלך בצורה הטובה ביותר- תוכל להגדיר את הבעיה, את התחום, את קהל היעד –  ולהוביל לפתרון  (המוצר או השירות שלך) והכל בפחות מ-90 שניות.

אנשים אוהבים לשתף וידאו. הסרט יכול להיות דרמתי, מצחיק, פרובוקטיבי, מקורי…המשתמש הממוצע יצפה, יעניק לייק וישתף עם חבריו.

מנועי החיפוש גם אוהבים וידאו. גוגל אוהב לשלב תוצאות וידאו מפני שתוצאות כאלו מעניקות ערך רב לגולשים. יתר על כן, לגוגל יש אינטרס גדול לשלב תוצאות מיוטיוב בחיפוש שלהם, שכן האתר בבעלותם. יותר כניסות = יותר פרסומות = יותר כסף לגוגל.

אבל לפני החיפוש… מי שמע עליך בכלל??  איך יחפשו אותך אם לא מכירים אותך? סרט וידאו הוא הדרך הטובה ביותר למתג את החברה שלך. לא לשכוח – סרט וידאו טוב מוביל בממוצע לפי 5 מעורבות ברשתות החברתיות.

וידאו הוא כלי רגשי שמחבר אתך עם הקהל. הוידאו יכול לדבר לקהל שלך בשפה ובסגנון שלו ולדמות סיטואציה של פגישה עם לקוח. אבל היתרון הגדול הוא כמובן – שהוא גוזל מכם זמן רק פעם אחת – ואז הוא פשוט נמצא שם, נגיש לכולם וזמין 24/7.

וידאו מאפשר להעביר ידע מסובך בצורה פשוטה. הרבה יותר קל להסביר טכנולוגיה, מוצר, תהליכים דרך סרט ויש המון דרכים יצירתיות לעשות את זה. ניתן להשתמש באמצעים נוספים כמו צילום מסך המחשב, אנימציה ואמצעים ויזאוליים נוספים בכדי להעביר את המסר שלכם.

לוידאו יש ״חיי מדף ארוכים.״  אפשר להשתמש בו במגוון פלטפורמות, ולאורך זמן. ואם תשכילו לחשוב בכיוון הזה ולתכנן את הוידאו נכון – תוכלו להוציא מהחומר המצולם יותר.  במקום סרט אחד ארוך, תוכלו לייצר סדרה של סרטונים בנושא מסוים, להשתמש בסדרת הסרטונים כמתנה למי שנרשם לרשימת התפוצה שלכם, ״לשחרר״ אותם למנויי ערוץ היוטיוב שלכם ולפזר אותם בנדיבות ברחבי האינטרנט.

השתכנעתם? רוצים לדבר על זה? אנחנו פה 🙂

ספרינג ואלי בשיתוף פעולה עם חברת וידאו סטורי משיקים שרות חדש – סרטי תדמית מקצועיים לעסקים קטנים ב 4,800 ש״ח.  לפרטים נוספים: חגית אורבך 050-7548635

"לוידאו יש ״חיי מדף ארוכים.״  אפשר להשתמש בו במגוון פלטפורמות, ולאורך זמן"

תפריט נגישות