בלוג - Spring Valley Digital Solutions

הבלוג שלנו

תנו לנו להעשיר אתכם במידע

___

מה הקשר בין בניית בית לבניית אתר אינטרנט?

לפטופ אייפון ואייפד

בכל פעם שאני מדברת על בניית אתר אני מוצאת את עצמי מנסה למצוא השוואות שונות והקבלות לעולם המושגים שרוב בני האדם מכירים. כן, בואו נודה על האמת, כל המילים היפות והמפוצצות כמו: שפות קוד ומערכות ניהול תוכן, סגור, פתוח ועוד… לא אומרות הרבה למי שלא מגיע מהתחום.
קרא עוד

הטרנדים בשיווק שכדאי להכיר

אייקונים של סושיאל500

אם פעם כדי לפרסם את העסק היינו צריכים להופיע בדפי זהב או בעיתון סוף השבוע, מאז נפלאות האינטרנט וטירגוט הקהל, אנחנו לא צריכים “לצעוק בקול חזק” את מה שאנחנו רוצים למכור, אלא פשוט לדבר ישירות למי שהמוצר רלוונטי אליו.
קרא עוד

5 טיפים לעמוד לינקדין מושלם:

לינקדין היא הרשת העסקית המקצועית הגדולה ביותר בעולם.  בין אם אתה מנהל שיווק, פיתוח עסקי ומכירות, מנהל משאבי אנוש, בעל עסק קטן או מחפש עבודה – לינקדאין היא פלטפורמה שאתה צריך להכיר.

קרא עוד

כיצד נדע איפה להשקיע את הכסף שלנו?

אחת השאלות הנפוצות שאנו נשאלים ע”י בעלי עסקים היא איפה להשקיע את התקציב שיווק שלנו? באילו פלטפורמות שיווקיות הכסף יניב יותר? מהיכן יכנסו לעסק יותר לידים?

קרא עוד

מצגת טובה – סיפור של מכירה


הסיבות להכנת מצגת הן רבות ומגוונת: הצגת מיזם או מוצר חדש, תכנית עבודה, גיוס תרומות, תדמית ועוד…מצגת היא כלי דיגיטלי שיווקי פשוט לעשיה וזמין, ללא צורך ברכישת תוכנות מקצועיות או השכלה מיוחדת , כל אחד יכול לעשות מצגת טובה, בתנאי שיכיר את הכללים הבאים:
קרא עוד

נגישות